lu.se

Ekonomihögskolan

Lunds universitet

Kontakt

Ekonomihögskolans kansli


Eddie Andersson

Vaktmästare

eddie.andersson@service.lu.se

Visa mer information


Mats Benner

Vicerektor ehl

mats.benner@fek.lu.se
Telefon: +46462227620

Visa mer information


Markus Björklund

Ekonom

markus.bjorklund@ehl.lu.se
Telefon: +46462221714

Visa mer information


Ingela Brandt

Rekryteringshandläggare

ingela.brandt@ehl.lu.se
Telefon: +46462224701

Visa mer information


Katarina Csanta

Kommunikatör

katarina.csanta@ehl.lu.se
Telefon: +46462223261

Visa mer information


Camilla Ennerberg

Internationell koordinator

camilla.ennerberg@ehl.lu.se
Telefon: +46462229495

Visa mer information


Tove Eriksson

Kommunikatör

tove.eriksson@ehl.lu.se
Telefon: +46462220331

Visa mer information


Madeleine Forsberg

Utbildningskoordinator

madeleine.forsberg@ehl.lu.se
Telefon: +46462229749

Visa mer information


Åsa Foster

Internationell koordinator

asa.foster@ehl.lu.se
Telefon: +46462223254

Visa mer information


Garo Harwood

Pedagogisk utvecklare

garo.harwood@ehl.lu.se

Visa mer information


Alice Kjellsson

Internationell handläggare

alice.kjellsson@ehl.lu.se
Telefon: +46462223441

Visa mer information


Therese Lachmann

Koordinator

therese.lachmann@ehl.lu.se
Telefon: +46462223262

Visa mer information


Louise Larsson

Kommunikatör

louise.larsson@ehl.lu.se
Telefon: +46462220844

Visa mer information


Charlina Lunvald

Forskarutbildningskoordinator

charlina.lunvald@fek.lu.se
Telefon: +46462224173

Visa mer information


Anna Löthman

Kommunikatör

anna.lothman@ehl.lu.se
Telefon: +46462229682

Visa mer information


Anna Månsson

Koordinator

anna.mansson@ehl.lu.se
Telefon: +46462223204

Visa mer information


Marianne Mårtensson

Personalansvarig

marianne.martensson@ehl.lu.se
Telefon: +46462223125

Visa mer information


Maria Nilsson

Internationell koordinator

maria.nilsson@ehl.lu.se
Telefon: +46462229487

Visa mer information


Jörgen Norén

Intendent, katalogadministratör, inköpssamordnare

jorgen.noren@ehl.lu.se
Telefon: +46462220303

Visa mer information


Sara Novakov

Ekonomichef

sara.novakov@ehl.lu.se
Telefon: +46462220922

Visa mer information


Ulrika Qvist Mathiesen

Internationell koordinator

ulrika.qvist_mathiesen@ehl.lu.se
Telefon: +46462223259

Visa mer information


Alf Rosenbäck

Kanslichef

alf.rosenback@ehl.lu.se
Telefon: +46462220954

Visa mer information


Julienne Stewart-Sandgren

Pedagogisk utvecklare

julienne.stewart-sandgren@ehl.lu.se

Visa mer information


Jeanette Ströberg

Enhetsadministratör, katalogadministratör, inköpssamordnare

jeanette.stroberg@ehl.lu.se
Telefon: +46462223434

Visa mer information


Sara Svensson

Internationell koordinator

sara.svensson@ehl.lu.se
Telefon: +462223441

Visa mer information


Pernilla Thellmark

Karriärcoach

pernilla.thellmark@ehl.lu.se

Visa mer information


Stina Vikingson

Projektassistent

stina.vikingson@ehl.lu.se
Telefon: +46462227809

Visa mer information


Karin Wandér

Personaladministratör

karin.wander@ehl.lu.se
Telefon: +46462220636

Visa mer information


Jesper Wulff

Ekonom

jesper.wulff@ehl.lu.se
Telefon: +46462223368

Visa mer information


Daniel Yllas

Vaktmästare, skyddsombud

daniel.yllas@ehl.lu.se
Telefon: +46702199119

Visa mer information

Adressuppgifter

Ekonomihögskolans kansli

Besöksadress:
Tycho Brahes väg 1, Lund

Postadress:
Box 7080, 220 07, Lund

Internpost: hs: 10

Telefon: +46462220000

Besök hemsida